לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם:

Schedule a free meeting:

 

פיתוח אפליקציות

בניית אפליקציה חדשה - מחלום למציאות

יש לכם רעיון מצוין לאפליקציה ואתם בטוחים שהיא יכולה להיות מפותחת לכדי יישום שימושי ומצליח שיגרוף עבורכם רווחים מרשימים – הבעיה היא שהדרך מהרעיון לגבי אפליקציה ספציפית ועד לפיתוח התוצר הסופי ארוכה בכל קנה מידה.

לא רק מכיוון שאין לכם ולו מושג קלוש איך בונים אפליקציה, אלא גם בהתחשב בבדיקות שנדרש לבצע לגבי שדה המשחק אליו היא עתידה להיכנס. כתוצאה מכך, הרי שהתנהלות שלא על פי הספר עלולה להביא לכך שהרעיון אינו ירקום עור וגידים כלל, יתארך או לכל הפחות לא יצליח לממש את הציפיות שאתם בוודאי תולים בו.

זו הנקודה בה חברה המעניקה ליווי מקיף ליזמים הנכנסים לשדה המשחק של פיתוח אפליקציה יכולה וצריכה להיכנס לתמונה. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על חברת Forward ייעוץ עסקי, מהבולטות והמומלצות בתחום של ליווי יזמים בישראל.

ייעוץ לפיתוח אפליקציות

כחברת ייעוץ עסקי ותיקה בתחומה אנו מעניקים שורה ארוכה של שירותים חיוניים, המגדילים את סיכויי ההצלחה של המיזם במידה ניכרת. זה מתחיל עם הבדיקות הראשונות לגבי כדאיותו של המיזם.

בשלב הזה, בוחנים אנשי החברה האם יש למוצר היתכנות (למשל בכל הנוגע לדרישה לו או לאפליקציות מקבילות אחרות), וכן מהי מידת ההשקעה הנדרשת על מנת להוציא את התכניות מהמגירה ולהגשים אותם לכדי אפליקציות מוחשיות.

לאחר מכן, כאשר בחינת הכדאיות חיובית, בונה חברת Forward ייעוץ עסקי תוכנית עסקית מפורטת לפיתוחה של האפליקציה, המתייחסת לכל השלבים הנדרשים לצורך הצלחת התהליך. באם מתגלה כי ההון העומד לרשות היזמים לא מספיק לצורך התחלת הפיתוח, תסייע החברה במציאת פתרונות יעילים: גיוס משקיע פרטי, קבלת הלוואות בערבות המדינה או מקרנות אחרות וכיוצא בזה.

בניית אפליקציות

לא ניתן שלא להתייחס לשלב המעשי, של בניית אפליקציות. גם כאן נסייע לכם בשלל דרכים, נלווה את היזמים בבחירת בית תוכנה, מפתח אפליקציות או מהנדס אפליקציות שיקחו על עצמם את התהליך מבחינה טכנית, נלווה את הלקוחות לעבר מפתחי אפליקציות שיוכלו להתאים לביצוע המשימה הספציפית על הצד הטוב ביותר, גם כאן לאחר סקר שוק ומחקר מעמיק.

אפליקציה, אפילו כזו הנראית ומתקפדת מצוין, זקוקה ל"דחיפה" נוספת על מנת לעורר תשומת לב ראויה. זו הסיבה בגינה מיד לאחר שההליך המורכב של תכנון עסקי, גיוס כספים (אם נדרש) או בניית אפליקציה מסתיימים להם, נדרש לחשוב על השלב השיווקי. בהקשר הזה, נסייע לכם באמצעות חיבור למפרסמים ולחברות שיכולים לסייע בקידומה ובהפצתה של האפליקציה.

כל הסיבות לבחור ב- Forward ייעול ופיתוח עסקים

הסיוע שאנו מעניקים אם כן, הוא המקיף ביותר שניתן להעלות על הדעת והוא מתייחס, פשוטו כמשמעו, לכל שלבי התהליך. קבלת סיוע דרכנו למומלצת גם על רקע הניסיון הרב של היועצים העסקיים שלנו: כוח האדם של החברה כולל בתוכו צוות של יועצים מנוסים, שסייעו בפיתוח מספר לא מבוטל של אפליקציות בעבר.

לפרטים ולפגישת היכרות ללא כל עלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

82

ממליצים

82

Recommend

227

מאמרים

227

Articles