לפגישת ייעוץ ללא התחייבות:

 

אימוץ עסקי

אימוץ עסקי מה זה בכלל?

נתחיל מזה שזה מושג שאנחנו המצאנו, הוא ללא ממש קיים או נעשה בו שימוש בעולם העסקי.

המושג נולד מתוך העבודה השוטפת מול הלקוחות שלנו לאורך השנים.

נלך להיסטוריה, חברת פורוורד הוקמה לפני כ 10 שנים עלידי משה הרשקו, במשך השנים החברה עסקה בעיקר בייעוץ עסקי וליווי עסקי.

הכוונה היא שהמיקוד היה במתן כלים לניהול העסק בתחום הפיננסי, שיווקי והניהולי. הרבה מהעבודה היתה על המספרים, נתונים, ותהליכי עבודה כשהמטרה לשפרם ולהפוך אותם ליעלים יותר.

לפני מספר שנים משה הרשקו הוסמך כמאמן עסקי על ידי הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, אך החליט לא לעסוק כמאמן אישי / עסקי אלא לשלב את כלי האימון בתהליך הייעוץ העסקי.

כך למעשה נולד המושג "אימוץ עסקי".

בתהליך האימוץ העסקי נעשה שילוב בין שתי דספלינות מרכזיות בעולם העסקים – ייעוץ עסקי ואימון עסקי.

מה זה אומר תכל'ס?

המשמעות היא שהיועצים העסקיים משלבים כלי אימון ייעוץ עסקי בכל תהליך ותהליך. אנו מסייעים לעסק ולבעליו לשפר את ביצועי העסק ולהתמקד לא רק בתהליכי העבודה ובמספרים של העסק אלא גם בבעל העסק עצמו ובעובדים.

האימוץ הוא עבודה צמודה עם האנשים שמפעילים את העסק. 

עבודה על שבירת החסמים האישיים שלהם, שיפור התנהלות אישית וחיבורם למטרותיהם האישיות והעסקיות. הבנו שרק השילוב שאנו קוראים לו "אימוץ" הוא האפטיבי ביותר ומייצר את התוצאות העסקיות הטובות ביותר לעסק.

בגלל רמת המחויבות שלנו לעסק, לעובד ולתהליך, בשילוב זמינות גבוה וליווי צמוד ואישי לאורך כל היום, והקשר האישי הנוצר בנינו לבעלי העסק – אנו למעשה הופכים לחלק מהעסק, לחלק מהחזון שלו, לחלק מתהליכי העבודה שלו. כך למעשה אנו מאמצים את העסק לחיכנו והופכים לשותפים. אמנם לא בעסק עצמו אבל בדרך שלו ובמטרותיו. ולכן אנו מרגישים שאנחנו ממש מאמצים את העסק אותו אנו מלווים – מבחינתנו זה המתכון האמיתי להצלחה!

נשמח לשמוע ממכם, צרו איתנו קשר .

82

ממליצים

154

מאמרים
  • דילוג לתוכן