לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם:

Schedule a free meeting:

 

קרן תנופה

לא רבים מכירים את קרן תנופה של המדען הראשי, במסגרתה מוצע סיוע כספי ליזמים על-ידי המדינה. מחפשים מימון ליוזמה? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להשיג אותו

בכל העולם כבר ידוע שישראל היא אומת הסטארט-אפ: יזמים, מהנדסים וחברות הייטק נוסדות במדינה הים תיכונית כמו פטריות אחרי הגשם בכל שנה ומקוות לשנות את העולם – ועל הדרך לעשות איזה אקזיט נחמד.

כל רעיון או יוזמה, מדהימים ומקוריים ככל שיהיו, זקוקים למימון ראשוני שיהווה מי השקייה עבורם כדי שיגדלו. לא כולם מצליחים לחסוך או לצבור הון ראשוני בעצמם, ורוב האנשים זקוקים למימון חיצוני כדי לפתח את החזון שלהם. אנחנו ב-Forward כאן כדי להפוך את החלום לאפשרי.

תנופה המדען הראשי

מעטים האנשים שיודעים שהמדינה מציעה סיוע כספי ליזמים עד 85% מהתקציב שעבר אישור ועד לתקרה של 200,000 ש"ח. דרך המדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה ניתן להשתמש בכספי המענק לתשלום עבור חומרי גלם, רכיבים מתכלים, יועצים טכניים, קבלני משנה מתחומים שונים, יועצי שיווק ומכירות, עורכי פטנטים ואפילו עבור השתתפות בתערוכות. מענק מהמדען הראשי הינו פרי אטרקטיבי, אך כזה שלא תמיד קל לקטוף. Forward היא חברת בוטיק לייעוץ עסקי, אשר מתמחה בליווי יזמים המעוניינים לפתוח עסק חדש, וכן בשיפור הפעילות העסקית של עסקים קיימים.

ב-Forward ייעוץ עסקי אנחנו מתמחים בסיוע ליזמים בתחילת דרכם בהגשת בקשה לסיוע מקרן תנופה, כדי להבטיח את מיצוי מקורות המימון הפוטנציאליים שלכם.

אם אתם יזמים בראשית דרככם, ומעוניינים להביא רעיון טכנולוגי חדשני לכדי מימוש תעשייתי – אנחנו יכולים לעזור לכם להציב את המטרה, ולחתור אליה יחד איתכם.

הדברים שנוכל לעשות יחד

המטרה שלנו היא לסייע לכם להוכיח את ההיתכנות הטכנולוגית של המיזם שלכם ואת הישימות העסקית שלו.

אז איך עושים את זה? ובכן, Forward הנה חברה מובילה בישראל לייעוץ ולפיתוח עסקי, ומאחורינו ניסיון ארוך עם החברות הגדולות בשוק.

דרכנו תוכלו לסלול את הדרך למענק מקרן תנופה המדען הראשי , וכן לבנות את העסק שלכם מאפס וכך להבטיח את יציבותו בתחילת הדרך. אנחנו מתמחים בהגנה על הקניין הרוחני של היזמים, בפיתוח עסקי ראשוני, בהכנת בקשה לרישום פטנט, בבניית תכנית עסקית ותכנית שיווקית ואף בסיוע בבניית אב-טיפוס של הרעיון.

יזם פרטי, קבוצת יזמים, חברה חדשה שהוקמה לצורך ביצוע המיזם או כל חברה אחרת – אנחנו יכולים לסייע לכם בהסדרת הזכויות לקניין הרוחני כמפורט בנהלי תכנית תנופה, ולהזניק את היוזמה קדימה.

למה אנחנו?

אנחנו ב-Forward מחויבים להצלחת היוזמה לא פחות מכם, היזמים. אנחנו מסייעים גם בגיוס תמיכה ממשלתית, בגיוס ממון נוסף מבלי פגיעה בזכויות היזם על-ידי קרנות נאמנות, נסייע בתהליך הגשת הבקשה למדען הראשי ולמעשה נלווה אתכם בכל התהליך.

חשוב מכל – את ההחזר של הוצאות הפיתוח תוכלו לקבוע על-פי הקצב המתאים לכם.

למידע נוסף צרו איתנו קשר.

82

ממליצים

82

Recommend

227

מאמרים

227

Articles