לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם:

Schedule a free meeting:

 

ייעוץ עסקי בשרון

ייעוץ עסקי בחדרה, ייעוץ עסקי בנתניה, ייעוץ עסקי בכפר סבא, ייעוץ עסקי ברעננה

אנו פועלים באזור השרון מאזור בנימינה בצפון ועד אזור רעננה, ומספקים שירותי ייעוץ עסקי לעסקים קיימים ולזמים הרוצים לפתוח עסק חדש. 

אנו מתמקדים במתן כלים בתחום הפיננסי, השיווק, המכירות, ניהול עובדים, פיתוח עסקי ועוד. אנו מסייעים ליזמים בקבלת הלוואות מהמדינה או מהבנקים לצורך הקמת עסק חדש ובונים עבורם תוכנית עסקית מתאימה

לייעוץ עסקי ישנם יתרונות רבים אשר יכולים לתרום לעסק שלכם ולהצעידו קדימה. יועץ עסקי מאזור השרון מכיר את הסביבה העסקית של האזור, נגיש לכם הרבה יותר ויכול לתרום להצלחת העסק בעיקר אם הוא פועל באזור המקומי .

ייעוץ עסקי יכול להתאים לכל עסק, בכל גודל ובכל אחד משלביו העסקיים:

  • עבור עסק ותיק הנתקל בקשיים;

  • שכיר הרוצה לצאת לדרך עצמאחת ומחפש יועוץ עסקי 

  • עסק הפועל באזור מסוים אשר רוצה להתרחב גם לערים אחרות.

ייעוץ עסקי בשרון

ניתוח העסק

התפיסה שלנו היא שלכל עסק ישנו פוטנציאל להצלחה, כל עוד עושים זאת בצורה הנכונה. תהליך הייעוץ העסקי מתחיל בניתוח מרכיביו של העסק.

כאשר עסק פונה אלינו, אנו מתחילים בניתוח מאפייניו של העסק על כל היבטיהם. 

מה למעשה אנו בודקים?

  • מהם השירותים או המוצרם שהעסק מציע;

  • כיצד העסק משווק את מוצריו ומי קהל הלקוחות;

  • מהן נקודות החולשה של העסק; מהן יתרונותיו מול המתחרים;

  • האם ישנן טעויות ניהולויות;

  • האם העסק משקיע את רוב משאביו במה שיוצר את רוב הכנסותיו ועוד היבטים שונים. 

לבעלי העסק אולי יש ניסיון רב בעסקים אך לפעמים יש את הצורך של נקודת מבט חיצונית המאפשרת להסתכל על הדברים מגבוה ולמצוא נקודות חולשה וליישם שינוים בעסק – זה מה שתוכלו לקבל מאיתנו! 

תוכנית עסקית

אחד הדברים החשובים ביותר שניתן לקבל בו עזרה בייעוץ עסקי באזור השרון הוא בניית תכנית עסקית. מי שרוצה להקים עסק באזור השרון או עסק בכלל, כמו גם מי שיש לו עסק קיים חייב תכנית עסקית אשר תכוון אותו להשתמש נכון במשאבי העסק לצורך השגת מטרותיו.  זה לא משנה אם מדובר בעסק חדש לגמרי אשר נמצא בשלבי תכנון, או עסק קיים אשר רוצה תכנית עסקית לשיווק מוצר חדש או להתרחבות עסקית. אנו נבחן עבורכם את הדברים בצורה פרטנית ונגבש לעסק שלכם את התכנית העסקית המתאימה ביותר

החזרת היצירתיות לעסק 

אחת הבעיות של בעלי עסקים רבים היא ההתמסרות לשגרה ואבדן היצירתיות. בעלי עסקים מוצאים את עצמם עסוקים בניהול הפעילות השוטפת של העסק, משכורות, ספקים וכל הפרוצדורות הבירקורטיות. במקרים רבים זה לא מותיר להם זמן למחשבה אסטרטגית וניתוח המגמות בשוק (שוק דינאמי אשר תמיד משתנה). פנו אלינו ואנו נסייע לכם להחזיר את היצירתיות לעסק, להתאים אותו למגמות השוק המשתנות ולהצעיד אותו קדימה בצורה שקולה, נכונה ומדודה אשר מגדילה את סיכויי ההצלחה של העסק.

82

ממליצים

82

Recommend

227

מאמרים

227

Articles