לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם:

Schedule a free meeting:

 

שירותי ייעוץ מקיפים לעסק

עם Forward תזכו למעטפת שירותי ייעוץ מקצועית שתקדם, תייעל ותפתח את העסק שלכם. שירותינו ירתמו להגדלת ההכנסות ורווחיות העסק, בהתבסס על שיטת ייעוץ מתקדמת ויעילה עבור צרכי שיווק, היבטים פיננסיים, מכירות, צרכים ארגוניים ועוד.

מגוון שירותי ייעוץ עסקיים

חברתנו מספקת מגוון שירותי ייעוץ עסקי לבתי עסק, חברות וארגונים, בכל קנה מידה ומענפים שונים במשק. שירותינו כוללים בין היתר:

  • ייעוץ פיננסי- לא מצליחים לשפר את רווחיות העסק? אנו נעזור לכם לשפרה באופן ניכר באמצעות סל כלים פרקטי ורלוונטי, עם תמחור נכון של שירותים ומוצרים, ניהול חכם ומאוזן של תקציב וכלי בקרה. בעזרת כלים אלו ונוספים תזכו לראות תזרים חיובי של מזומנים ותמשיכו להגדיל את רווחיות העסק.
  • ייעוץ שיווקי – מתקשים בשיווק ופרסום העסק? השירות שלנו מתאים גם לעסקים ללא ידע נאות או עם תקציב מוגבל, ויאפשר בניה של תהליך שיווק יעיל וממוקד, שיעלה במהירות את רמת ואיכות הלידים של העסק באופן משמעותי.
  • ייעוץ עסקי למכירות- מנסים להגדיל את אחוזי המכירה שלכם? אנו נייעץ ונסייע לכם להעלות את שיעור מכירות העסק באמצעות תכנון תהליכי מכירה מוסדרים ויעילים. זאת לצד מתן הדרכות לצוות אנשי המכירות שיעשירו את יכולתם לניהול פגישות מכירה והתמודדות מוצלחת עם התנגדויות.
  • ייעוץ ארגוני- העסק שלכם מנהל אתכם במקום שאתם תנהלו אותו? עימנו תזכו בייעוץ ארגוני יעיל שישפר את התנהלות העסק בדגש על יצירת מבנה ארגוני יעיל ונכון, ופיתוח המשאב האנושי בחברה.
  • אימון עסקי- החברה שלכם נמצאת היום בנקודה אחת ואתם לא יודעים אך להביאה לנקודה אחרת? שירותי אימון עסקי ממוקדי תוצאות יעזרו לקדם את העסק ליעדים שהצבתם עבורו, בין היתר על ידי שינוי דפוסים, שבירה של חסמים, מעקב אחר ביצועים ועוד.
  • פיתוח עסקי- רוצים לעשות פריצה עסקית? עם שירותי ייעוץ לפיתוח עסקי נדאג לאתר את ההזדמנות העסקית הנכונה לעסק שלכם, נמצא עוד שווקים מתאימים למוצריכם, נעזור לכם לפתח מוצרים חדשים, וכדומה.

לשירותי ייעוץ עסקי

לשירותי ייעוץ עסקי מקיפים ומקצועיים ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת Forward בטלפונים 077-2518158 ו- 052-2343361 ובמייל [email protected].

שתפו

82

ממליצים

82

Recommend

227

מאמרים

227

Articles