לתיאום פגישת הכרות ללא עלות:

 

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי כלכלי לעסקים

אחת התוצאות המרכזיות של תהליך הייעוץ העסקי שלנו הוא ייעול תהליכי עבודה ושיפור יכולת הניהול של העסק ושיפור התוצאות הפיננסיות שלו. 

לכל עסק נתאים את הפתרון המתאים ביותר עבורו.

המענה בתחום הניהולי פיננסי כולל טיפול בתהליכי הליבה של העסק: ניהול תזרים מזומנים, תמחור מוצרים ושירותים, שימור לקוחות ושרות לקוחות, שיפור והגדרת תהליכי עבודה חדשים, חסכון בעלויות ועוד … 

נשמח לסייע לעסק שלכם לצמוח מחדש!!!

 

מגוון פתרונות לשיפור הפעילות הפיננסית שלכם​

 • הבראת עסקים במשבר – ייעוץ עסקי פיננסי לעסקים במשבר. בניית תוכנית עבודה להבראת העסק, ליווי מול הבנקים, טיפול בחובות, ניהול תזרים
 • בניית תקציב לעסק – בניית תוכנית עבודה כללית לעסק לטווח קצר ולטווח רחוק הכוללת: יעדי מכירות, תקציב מסודר לכול תחומי העסק, דוח רווח והפסד וגנט פעילות לפי חודש.
 • ניהול תזרים מזומנים – נלמד אתכם איך לנהל תזרים מזומנים יעיל, איך להתנהל מול ספקים ומול לקוחות. נבנה לכם תשתיות וכלים לניהול התקציב ונחשוף אתכם לשיטות חדשות ומתקדמות.
 • תמחור ותמחיר מוצרים – נלמד אתכם איך לנהל תזרים מזומנים יעיל, איך להתנהל מול ספקים ומול לקוחות. נבנה לכם תשתיות וכלים לניהול התקציב ונחשוף אתכם לשיטות חדשות ומתקדמות.
 • הלוואות בערבות המדינה – סיוע בגיוס אשראי מקרנות בערבות מדינה וקרנות נוספות. ליווי מול הבנקים, בנייה והגשת תוכניות עסקיות לגורמים הרלוונטים לצורך קבלת ההלוואה.

ליווי פיננסי - יצירת יתרון לעסק שלך

בשוק התחרותי והאינטנסיבי בו פועלים כיום כלל העסקים, ובפרט עסקים בסדר גודל קטן ובינוני, בעל העסק ומנהליו זקוקים לכל יתרון שהם יכולים להשיג, על מנת להביא לשגשוג וצמיחה של העסק.

דרכי הניהול וה"טריקים" הניהוליים השונים עשויים אמנם להשתנות בהתאם לתחום בו פועל אותו עסק, אך ישנן כמה מתודות עבודה שונות הנכונות לכלל העסקים באשר הם. אחת משיטות העבודה הבסיסיות והמתבקשות ביותר, בעיקר עבור עסקים חדשים אשר נמצאים בשנים הראשונות לפעילותם (בהגדרה זו נכללים גם עסקים בני חמש עד עשר שנים), היא עבודה עם ליווי פיננסי מקצועי צמוד. כפי שנראה מיד, ליווי מסוג זה יכול לעשות את כל ההבדל בין עסק מצליח לכושל.

הגדרת יעדים, בניית תקציב לטווחים שונים, ניהול תזרים

ישנם כאמור אינספור אלמנטים שונים בהם יש להתחשב בעת ניהול עסק, וליווי פיננסי צמוד יבטיח כי אתם נותנים את הדעת על הדברים החשובים באמת, ודואגים לקדם אותם מבעוד מועד. להלן כמה נקודות בסיסיות אשר אינן טריוויאליות כלל, המדגישות את החשיבות של עבודה עם ייעוץ פיננסי צמוד

 • הגדרת יעדים כלליים לעסק – נשמע בסיסי אך בעלי עסקים צעירים רבים אינם מקדישים את הזמן הנחוץ על מנת לשבת ולנסח בפרוטרוט את היעדים לעסק, לטווחי זמן שונים – שנה ראשונה, חמש שנים ראשונות וכו'. הגדרה מפורטת של יעדים אלו (כולל מספרים, חישובים וכד') תאפשר להבין מבעוד מועד מה ריאלי עבור העסק ומה לא, איזו היערכות מוקדמת מצריכים יעדים אלו ועוד.
 • בניית תקציב מפורט – תקציב הוא אחד המרכיבים הבסיסיים והחשובים ביותר בכל עסק. בנייה נכונה של התקציב, בסיוע מלווה פיננסי מנוסה ומקצועי, תאפשר לזהות את המקומות בהם העסק אינו ערוך כראוי לשנה המתקרבת (וכך לעשות שינויים נחוצים), ותהפוך את מלאכת הניהול השוטף של העסק לקלה ויעילה הרבה יותר. עבודה על פי תקציב מוגדר מאפשרת לבצע התאמות בזמן אמת, להימנע מתקלות עתידיות בתזרים המזומנים (עליו נרחיב בהמשך) ובאופן כללי מעלה את הסיכוי לניהול אפקטיבי ומוצלח של העסק.
 • שימוש נבון באשראי – ניהול נכון של האשראי שנוטל העסק אינו עניין של מה בכך. זוהי אחת הנקודות הקריטיות ביותר בניהול עסקים חדשים, ומומלץ ביותר להיעזר במלווה פיננסי מנוסה במיוחד בעניין זה. נטילת אשראי בתנאים לא טובים או בתכנון לקוי עלולה להביא את העסק למצבים בעייתיים ביותר, בעוד ניהול מחושב ונכון של האשראי הינו בסיס הכרחי להתפתחות וצמיחה.
 • ניהול תזרים מזומנים – תזרים המזומנים הוא למעשה המקום בו ניתן לראות את הפעילות השוטפת של העסק, ולתכנן ולהכווין פעילות זו ברמה הבסיסית ביותר של הוצאות מול הכנסות, אשראי וכו'. ניהול נכון של תזרים המזומנים יבטיח כי העסק אינו נקלע לחובות או לנטילת אשראי יקר ובעייתי (אשראי בלתי מתוכנן יכול לעלות לעסק בריבית יקרה מאוד). אך ניהול תזרים מזומנים בצורה נכונה אינו עניין של מה בכך, במיוחד עבור מנהלים חדשים ולא מנוסים. את התזרים יש לתכנן מראש (מנקודת הזמן בה אנו נמצאים כעת וכמה חודשים טובים קדימה), ויש לקחת בחשבון במסגרתו את כל ההוצאות וההכנסות הצפויות של העסק, כולל מרווחי ביטחון נחוצים. את הטריקים הקטנים אך ההכרחיים של ניהול תזרים בצורה נכונה ויעילה כדאי ללמוד לפני שבכלל מתחילים בניהול העסק, או להיעזר כאמור בליווי פיננסי מקצועי. מומלץ לשים דגש של ממש על ניהול תזרים המזומנים, המהווה כאמור אלמנט פיננסי מרכזי וקריטי עבור כל עסק, ומאפשר לעסק להימנע מבורות בלתי רצויים ולוודא כי כל עובד, ספק ולקוח מקבלים את מה שמגיע להם בדיוק בזמן. זוהי הדרך המתבקשת לבניית מאגר לקוחות מרוצים, לעבודה ארוכת טווח ומשתלמת מול רשימת ספקים איכותיים ועוד.
 • לסיכום, ייעוץ פיננסי אינו סתם עוד שירות שלא ברור עד כמה הוא נחוץ – מדובר בשירות קריטי של ממש, אשר יסייע לכם לנהל באופן נכון את תזרים המזומנים של העסק, ולהביא למקסימום את סיכויי העסק לשגשג.
צרו איתנו קשר עוד היום.

82

ממליצים

145

מאמרים
 • דילוג לתוכן