לתיאום פגישת הכרות ללא עלות:

 

רכישה וקניית עסקים

הערכות שווי וסיוע בקניה מכירה של עסקים

מי שרוצה להיכנס לעולם העסקים, לא בהכרח חייב להקים עסק חדש מאפס. ישנה גם אפשרות אחרת של רכישת עסק חדש. קניית עסק חדש מאפשרת ליזם לעשות קיצור דרך; הוא חוסך את כל תהליך ההקמה של העסק, תהליך הדורש הון וזמן עד שהעסק מתחיל לייצר עבורו הכנסות. רכישת עסק חדש מאפשרת לו להיכנס אל תוך עסק קיים ופעיל.

אך כמה עולה עסק קיים? מי קובע את המחיר ואיך בכלל קובעים את המחיר?

הערכת שווי עסק

אם אתם מעוניינים בקניית עסק חדש או שאולי אתם מעוניינים למכור את העסק, שאלת המחיר היא שאלה קריטית. תמחור העסק הוא אינו דבר מובן מאליו והנושא של בדיקת שווי דורש מחשבה, בדיקות וניתוחים שונים. וכמובן שהעסק הוא בעצם המוצר שאתם מוכרים או מעוניינים לקנות יש מקום גם לכוחות השוק של היצע וביקוש להתערב במחיר.

לצורך הערכת שווי עסקי יש להיעזר בשירותים מקצועיים המנתחים את כל היבטי העסק מהפן המשפטי, הכלכלי, השיווקי והחשבונאי. מדובר בתהליך מורכב המערב אנשי מקצוע מתחומים שונים. התהליך כולל שימוש במתודות מקובלות לבדיקת שווי.

אצלנו תוכלו לקבל עזרה בהערכת שווי עסקי, הן בתור מוכרים והן בתור קונים. בעזרת השירותים שלנו תוכלו להבטיח שאתם בתור מוכרי עסק תקבלו את מה שמגיע לכם, או בתור רוכשי עסק תשלמו מחיר הוגן המשקף את ערכו האמתי של העסק.

סיוע בקנייה ומכירה של עסקים

מכירת עסק או רכישת עסק חדש הם תהליכים מורכבים, אפילו אם מדובר בעסק קטן. הערכת שווי עסקי היא רק סוגיה אחת (גדולה ומורכבת) אך זהו לא ההיבט היחידי של קנית עסק חדש. עסקה שכזו צריכה להתנהל תחת חוזה משפטי מפורט המגדיר היטב מה נותנים ומה מקבלים על מנת להבטיח את הזכויות של המוכר ושל הקונה, על מנת למנוע ניגודי עניינים ועל מנת למנוע חיכוכים עתידיים בין הקונה והמוכר. 

אם אתם שוקלים למכור או לקנות עסק, תוכלו להיעזר בשירות שלנו. אנו נסייע בכל התהליך של בדיקת שווי העסק וכל ביצוע העסקה בליווי מלא.

 

 

 

 

 

 

 

עד עכשיו

82

ממליצים
עד עכשיו

141

מאמרים
  • דילוג לתוכן