לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם:

Schedule a free meeting:

 

8 דרכים להגדיל את ההכנסות בשנת 2021

 

  • למכור כמות גדולה יותר של ההצעות הקיימות שלך.  אם בדרך כלל יש לך 25 אנשים בסדנה, כוון להשיג 30 או 40 בסדנה הבאה שלך. אם אתה עובד אחד על אחד עם לקוחות, הוסף עוד לקוחות פרטיים לסגל שלך.

  • העלה את מחיר ההצעות הקיימות שלך. מבלי לשנות את ההצעה שלך, הגדל את העמלות שלך. אם אתה עדיין גובה את אותם עמלות כמו לפני חמש שנים, הגיע הזמן לבחון את מודל התמחור שלך.

  • הגדל את המחיר ולהגדיל את הערך. שנה את ההצעה שלך כך שהיא תהיה שלמה ומשכנעת יותר, והעלה את העמלות שלך. וודא שלא הגדלת את הערך על ידי הוספת עוד מהמשאבים האישיים שלך, אחרת ההצעה אינה ניתנת להרחבה. לדוגמה, אם בעבר הצעת חבילת ייעוץ  בת שש מפגשים וכעת אתה הופך אותה לחבילה של שמונה מפגשים, השתמשת זה עתה בשעתיים נוספות מזמנך. גם אם אתה גובה על כך יותר כסף, האם אתה בעצם מרוויח מזה יותר הכנסות? במקום זאת, שקול להוסיף משהו בעל ערך ללקוחות שלך שאינו דורש ממך לבזבז הרבה יותר כסף, זמן או משאבים כדי לספק. בצע את המתמטיקה כדי להיות בטוח שהעלות אינה עולה על ההכנסה.

  • הקטין את גודל / כמות ההצעות הקיימות שלך מבלי להפחית את המחיר. אתה רואה את זה כל הזמן בסופר – קופסת עוגיות של 12 יחידות הופכת כעת לקופסת עוגיות של 10 יחידות, אבל המחיר נשאר זהה. איפה אתה יכול לקצץ ובכל זאת לספק ערך? באילו חלקים בהצעה שלך הלקוחות שלך לא משתמשים?

  • צור הצעות חדשות הממנפות את הזמן והמשאבים שלך. אם עשיתם מקסימום אפשרות להציע ייעוץ פרטי, אחד על אחד עם לקוחות, האם תוכלו להציע קבוצת מוח או סדנה שממקסמת את זמנכם על ידי עבודה עם קבוצות לקוחות ולא אנשים פרטיים? האם אתה יכול ליצור תוכנית לימוד עצמי מקוונת?

  • למכור ללקוחות הקיימים מוצרים נוספים. הלקוחות שלך אוהבים אותך והם רוצים לעבוד איתך יותר מקרוב, או שהם מבקשים משאב ספציפי שתוכל לספק. כאשר לקוחות הייעוץ עסקי שלנו  רצו דרך שיטתית לנהל את הפרויקטים, המשימות והזמן שלהם, כתבתי ספר ויצרתי שיעור שיעזור להם. כיצד תוכלו לשרת את הלקוחות הקיימים שלכם טוב יותר ולספק את מבוקשם?

  • עבור לרמת המאסטר – לימד אחרים כיצד לבצע את עבודתך. למשל, אחרי 15 שנה כיועץ עסקי, אני עכשיו מלמד אנשים כיצד להפוך ליועצים לעסקים קטנים ולנהל עסק יעוץ משגשג משלהם. מה אתה יודע, שאתה יכול ללמד אחרים שמתחילים באותו מסלול קריירה שלך?

  • שכר אחרים שיעשו חלק מהעבודה בשבילך. אם אתה בדרך כלל מחויב בסכום של X שקלים לשעה, האם אתה יכול להעסיק אחרים במחיר נמוך יותר לשעה ולהרוויח את היתרה ?? זה מועיל במיוחד כאשר יש לך זמן מוגבל ויותר מדי לקוחות לטפל באופן אישי, או אם ברצונך ליצור מודל סוכנות לעסק שלך.

ייעוץ עסקי

אלו בסך הכל 8 רעיונות להגדלת ההכנסות שלכם בשנת 2021, אולם יש עוד רעיונות רבים שנוכל להציע לכם וליישם בעסק שלכם בהתאם לצרכים שלכם ולמצבו. 

אנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ עסקי ללא עלות או התחייבות. אז למה אתה מחכים? השאירו פרטים ומיד ניצור איתכם קשר ! 

שתפו

82

ממליצים

82

Recommend

227

מאמרים

227

Articles